top of page

Party time

Oprócz wesel i tradycyjnych imprez okolicznościowych (urodziny, rocznice, studniówki itp.) prowadzę również eventy firmowe, a także imprezy plenerowe. Od kilku lat współpracuję z firmą eventową Projekt Efektywny. Organizujemy wyjazdy szkoleniowe na terenie całej Polski. Prowadzimy wieczory tematyczne, po których jest czas na imprezy do rana przy dźwiękach z mojej konsoli.

Od kilku lat prowadzę dyskotekę kończącą 'Dni Gilowic'. Mogę pochwalić się występem obok takich gwiazd, jak Denzel (tak - ten od Pump it up!), Kate Ryan, Robert Janowski, Andrzej Piaseczny, Małgorzata Ostrowska, Krzysztof Krawczyk, Weekend. W tym roku sceną podzieliłem się ze Stachurskim. Cykliczność tych imprez świadczy o zadowoleniu uczestników, a także organizatorów pleneru.

Seryjność również zapewnia mi Właściciel Gospody Polskiej w Szczyrku, gdzie od kilku sezonów prowadzę imprezy andrzejkowe i sylwestrowe. Bawi się na nich blisko 400 osób!

W 2014 roku brałem udział w projekcie Engage organizowanym przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej (event w Centrum Handlowym Sfera II oraz Gemini Park), gdzie jako dj byłem jego ambasadorem. Na potrzeby eventu wspólnie z Dj Adusem, nakręciłem klip prezentujący mnie oraz artystów,z jakimi współpracuję http://www.youtube.com/watch?v=3sKFkZ775nc. W tym roku firma Media Planet była głównym organizatorem Festiwalu Dobrej Energii.

Mogę się także pochwalić współpracą z Radiem Eska, dla którego dwa lata temu dane mi było prowadzić Dyskotekę z Radiem ESKA (ponad tysiąc osób), a później wspólnie z Jankesem prowadziłem ostatkową ESKA IMPREZKĘ w MCK Żywiec.

Zapraszam do galerii, w której znajdziecie zdjęcia i filmy z opisywanych wydarzeń.

Imprezy okolicznościowe

Eventy firmowe

Wydarzenia plenerowe

bottom of page